Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Artūras Navickas

arturas navickas

 

 

Kūno kultūros ir žmogaus saugos mokytojas bei kanojų irklavimo treneris.

Kas žmogui svarbiausia? Tai sveikata ir gyvybė. Manau, vaikus mokau šių svarbių dalykų, kuriuos dažnai pamirštame, kai juos turime ir įvertiname tik tada, kai prarandame.

Nuostabu, kuomet mokiniai nori tobulėti, siekti, „augti“, „pačiupinėti savo galimybių ribas“. Man malonu padėti vaikams patirti pergalės skonį ir išmokti pralaimėti, sužinoti,  pasiekti, išmokti nuostabių dalykų, judesių. Apie juos dažnai net nesusimąstome, apie juos, tokius svarbius mūsų gyvenime saviraiškai, pasitikėjimui savo jėgomis, sveikatai.

Man visapusiškai patinka posakis „Sveikame kūne – sveika siela“. Labai liūdžiu, kuomet mokiniai susitaiko su savo tinginyste ar liga ir nenori siekti žinių bei judesių laisvės,  juk tik judėjime gyvybė! Stengiuosi  parodyti, kiek galimybių mūsų gyvenime. Norėčiau matyti visus sistemingai ir atkakliai siekiančius užsibrėžto teigiamo tikslo, žinančius išeitis iš sudėtingų gyvenimo situacijų, mokančius nugalėti negandas ir sunkumus, nepalūžtančius, nesiblaškančius ir tvirtus tiek savo vidumi, tiek išore.

Norėčiau, kad vaikai būtų savo šalies patriotai, tikiu, kad jie gali ir pavers Lietuvą klestinčia ir jaukia gyventi šalimi.