Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Grįžtamasis ryšys: viešos apklausos dėl mokyklinių uniformų rezultatai

2019 m. kovo mėn. sandoriečius kvietėme dalyvauti viešoje apklausoje ir išsakyti savo nuomonę dėl mokyklos uniformos kokybės. Ačiū visiems, kurie išsakė savo nuomonę, teikė siūlymus. Apibendrinus apklausos rezultatus, buvo kalbėtasi su įmonės „Savitas stilius“ atstovais, priimti susitarimai dėl mokinių dėvimos uniformos kokybės gerinimo.

Iš viso apklausoje savo nuomonę išsakė 122 respondentai (mokiniai, mokinių tėvai / globėjai, mokytojai). 45,9 proc. apklaustųjų šiuo metu mokykloje dėvimos mokyklos uniformos kokybė netenkina, 46,7 proc. tenkina, likusiai daliai respondentų kokybė tinka tik iš dalies arba apklausos dalyviai neturi nuomonės šiuo klausimu. Įmonės „Savitas stilius“, siuvančios mokyklines uniformas sandoriečiams, aptarnavimo kokybė tinka 41 proc., netinka 40,2 proc. respondentų. Likusi dalis apklausos dalyvių neturi nuomonės tuo klausimu arba išsakė kitokius savo pastebėjimus. Poreikį keisti įmonę, šiuo metu siuvančią mokyklines uniformas sandoriečiams, mato 19,7 proc. respondentų.

Apklausos metu sulaukta daug įvairių pasiūlymų, pastebėjimų. Atsižvelgiant į juos, kartu su įmonės „Savitas stilius“ atstovais bandyta rasti geriausius sprendimus, garantuojančius kokybišką, patogią ir šiuolaikišką mokinių uniformą. Įmonės oficialų kreipimąsi į „Sandoros“ progimnazijos bendruomenę pateikiame čia.

Norėdami išsakyti savo pastebėjimus, siūlymus, tai galite padaryti el. paštu: info@sandora.eu, atvykę į mokyklą arba rašydami komentarus mokyklos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Jūsų nuomonė mums labai svarbi :)

Progimnazijos administracija