Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Mokytojų dienos proga sandoriečiai savo mokytojams dovanojo gėles ir šypsenas

Spalio 5 diena „Sandoros“ progimnazijoje buvo ne eilinė. Mokykloje buvo audringai švenčiama mokytojų diena. Pedagogai šioje progimnazijoje yra be galo mylimi ir gerbiami – tą įrodė nenustygstančiu noru pasveikinti savo ugdytojus mokyklos mokiniai, jų tėveliai bei mokyklos vadovybė.

Mokykloje visi mokytojai buvo pasitinkami prie pat durų gausiausiais aplodismentais, apdovanoti ryškiausiomis gėlėmis ir nuoširdžiausiais sveikinimais. Nuo pat mokyklos durų iki mokytojų kambario mokytojai žygiavo nutiestu rudeniniu lapų taku. Nuo tokių sveikinimų iš džiaugsmo blizgančios mokytojų akys šildė progimnazijos koridorius visą dieną.

Pertraukų metu, mokytojai buvo pakviesti jaukiai pasėdėti, pasidalinti įspūdžiais ir dar pasidžiaugti šia diena, mokinių tarybos kambaryje, kuriame mokyklos mokiniai ir vadovybė juos vaišino pyragais, šakočiais ir gardžia kava. Suteikiant dar šiltesnių akimirkų, mokytojai buvo apdovanoti mokyklos muzikalių mokinių talentu. Geriant kavą ir gardžiuojantis vaišėmis, mokytojai klausėsi smuiko melodijų, kurias jiems dedikavo nuoširdus progimnazijos mokinių noras dovanoti muziką savo mylimiausiems pedagogams.        

Dienos pabaigoje mokytojų laukė dar viena netikėta staigmena. Visi pedagogai buvo pakviesti tęsti šventę Rimošės dvare, kuriame jų laukė ledų degustacija. Mokytojai turėjo galimybę dar daugiau pasisaldinti savo kupiną neišdildomų įspūdžių dieną ir grįžti į namus su mintimis, kad jie yra patys mylimiausi mokytojai šioje progimnazijoje.

 

Daugiau nuotraukų:

Mokytojų diena "Sandoros" progimnazijoje kaip visada paminėta audringai. Vaikai mylimiems mokytojams dovanojo gėles,…

Posted by Šiaulių "Sandoros" Progimnazija on 2017 m. spalis 6 d.

Mindaugas MALCEVIČIUS