Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

„Noriu, galiu, pasieksiu…“: iššūkiai ir išbandymai įtraukė tiek mokinius, tiek mokytojus

Jau šeštus metus mokykloje, kurioje gera, vyksta skirtingų gebėjimų mokinių respublikinės konferencijos-kūrybiškumo dirbtuvės. Šiais metais konferencija gavo skambų pavadinimą „Noriu, galiu, pasieksiu…“. Konferencijoje dalyvavo 50 mokinių ir 29 pedagogai iš Šiaulių miesto ir kitų Lietuvos regionų.

Mokiniai buvo suskirstyti į 5 grupes pagal spalvas ir  keliavo į 5 skirtingas stoteles, kuriose atliko įvairias užduotis. Pirmojoje stotelėje „Noriu, galiu, pasieksiu…“ mokiniai kalbėjo apie savo sėkmes, svajones ir pristatė savo parengtus pranešimus.

Antroje stotelėje „Šviesos pasaulis“ dekupažo technika dekoravo magnetukus.  Trečioje stotelėje „Muzikos ritmu“ mokėsi naujų dainų, ketvirtoje stotelėje „Šokio sūkury“ mokėsi naujų šokių, o penktoje stotelėje „Aš galiu“ kalbėjosi apie sunkumus ir mokėsi juos įveikti.  

Pedagogai, atlydėję savo mokinius į Šiaulių „Sandoros“ progimnaziją, dalyvavo skaitmeninių mokymo(si) priemonių naudojimo ugdyme švietimo konsultanto, mokyklos pavaduotojo ugdymui Mindaugo Malcevičiaus seminare „Kompetencijų ugdymas šiuolaikiškai: nuo kompiuterio prie „debesų“ technologijų“. Pasibaigus renginiui, visi dalyviai gavo padėkas ir atminimo dovanėles, o mokytojai – dar ir Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus, kad dalyvavo seminare.

Daugiau renginio akimirkų – mokyklos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.