Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Respublikinis konkursas „Aušrinė žvaigždė“

Baigėsi 1-8 klasių mokinių respublikinė paroda – konkursas „Aušrinė žvaigždė“, kuris buvo skirtas moksleivių kūrybiškumo ir meninės raiškos lavinimui floristinių kompozicijų kūryboje. Mokinių sukurta pakabinama žvaigždės formos konstrukcija turėjo būti tvari, puošybos elementai galėjo būti ne tik iš natūralių gamtinių (medžio šakų ir šaknų, kankorėžių, sėklų ir kt.), bet ir iš netradicinių, eksperimentinių medžiagų (plastiko, metalinių siūlų, varžtų ir kt.). 

Vertinimo komisija, kurią sudarė: Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos direktorius, dailės ir technologijų mokytojas Kęstutis Šaltis, lietuvių k. mokytoja Lina Šuntaitė-Kruopienė, dailės ir technologijų mokytoja Aldona Traškinienė, tikybos mokytoja Saulė Rubickaitė, istorijos mokytojas Vygantas Kruopis, nutarė apdovanoti:

I vieta – Eveliną Jacaitę, Šiaulių rajono Aukštelkės mokyklos 6 klasės mokinę, mišria technika sukūrusią kompoziciją „Šventė viešnia“ (mokytoja Jūratė Šlitė).

II vieta – Ivetą Komisaraitytę, Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos 6 klasės mokinę, sukūrusią popieriaus plastikos kompoziciją „Baltasis ažūras“ (mokytoja Jūratė Šlitė).

III vieta – Emiliją Lakačauskaitę, Šiaulių rajono Aukštelkės mokyklos 6 klasės mokinę, mišria technika sukūrusią kompoziciją „Aušrinė žvaigždė“ (mokytoja Jūratė Šlitė).

Dėkojame visiems dalyvavusiems: mūsų mokyklos mokytojoms Linai Vičkutei, Virginijai Pastorastienei, Inai Musteikienei ir jų ugdytiniams už įdomius darbus.

Sveikiname nugalėtojus !

Dėl diplomų, pažymų ir prizų atsiėmimo susisieksime asmeniškai.

IMG_3324