Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

„Sandoroje“ parašyta draugystės receptų knyga

Kaip atrodytų mūsų pasaulis, jei neturėtumėme draugų? Turbūt, labai niūriai… Puikiai tą suprasdami, sandoriečiai jau ne pirmus metus kovo mėnesį minėdami savaitę be patyčių, į savo mokyklą kviečiasi esamus ir būsimus draugus iš Šiaulių jėzuitų mokyklos ir Šiaulių logopedinės mokyklos. Susirinkę draugėn, mokiniai ir mokytojai „lukštena“ draugystės receptus.

Kovo 21 d. „Sandoros“ progimnazijoje vykusios popietės „Draugystės receptai“ metu pradinių klasių mokiniams buvo pristatytos pačių vaikų sukurtos „Draugystės receptų“ knygos.

Vaikai visi kartu piešė, dainavo, pynė draugystės juostas, linksmai žaidė, stebėjo filmuką, vaidino, skaitė eiles ir darė dar daugelį kitų smagių dalykų. Viskas vyko taip, kaip elgiasi tikri draugai įprastame gyvenime – bendrauja, kuria, džiaugiasi vienas kitu ir kartu leidžia laisvalaikį.

Pasibaigus popietei, patys vaikai kalbėjo, kad norint turėti draugų, reikia patiems būti draugiškiems, patiems ieškoti kelio ar takelio draugų link, patiems reikia tiesti draugystės tiltus.

Daugiau renginio akimirkų mūsų mokyklos „Facebook“ puslapyje.