Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Talentinga sandorietė Julija savo būgnais pasibeldžia net į griežčiausių teisėjų širdis

 Spalio 15 d.  Daugpilyje (Latvija)  vyko tarptautinis  vaikų ir suaugusiųjų konkursas „Svajonės pildosi”. Konkurse dalyvavo nemažas būrys (apie 400)  dalyvių iš įvairių šalių. Savo miestui, mokyklai ir šaliai instrumentalistų kategorijoje atstovavo sandorietė Julija Jevtušenkaitė (3b klasė).

Konkurse teko paplušėti, nes lazdeles suremti Julijai teko ir su gerokai vyresniais už save dalyviais. Sandorietė mušamaisiais atliko du kūrinius. Už puikiai atliktą vieną iš jų talentinga šiaulietė pelnė trečią vietą. Kitas kūrinys irgi puikiai suskambėjo. Nepalikęs abejingo nei vieno komisijos nario, Julijai jis padėjo surinkti aukščiausius balus ir padėjo iškovoti pirmą vietą.

Pasak visur dukrą lydinčios jos mamos Vitos Jevtušenkienės, komisija itin griežtai vertino ne vien kūrinio atlikimo techniką, profesionalumą, bet ir artistiškumą, sceninę išvaizdą.​​​​​​

„Julija džiaugiasi ne tik iškovotomis prizinėmis vietomis, kvietimais į kitus tarptautinius renginius, bet ir naujais sutiktais draugais, gražiu miestu, kuriame svečiavosi”, – šypsosi mergaitės mama.

Po rudens atostogų, Julija vėl ruošis naujiems pasirodymams, konkursui  Taline ir labdaringam kalėdiniam koncertui  Jūrmaloje. Sandorietę mušamaisiais groti moko Vytautas Mundinas, numeriams, kuriems reikia choreografinių elementų, padeda ruoštis choreografas Mindaugas Kosaitis.

Mindaugas MALCEVIČIUS