Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Trečiokai dalyvavo netradicinėse pamokose Varnių regioniniame parke

 Lapkričio 29 d.  „Sandoros“ trečiokai bei  jų mokytojos Ina ir Margarita nuaidėjus skambučiui skubėjo ne klasėje, o į prie mokyklos atvažiavusį autobusą. Vaikams šį diena buvo kitokia – jie dalyvavo pamokose Varnių regioniniame parke. Pamokos netradicinėje aplinkoje vyko integruojant jas su kultūrine ir pažintine veikla, tema „Gamtos tyrėjai“.

Atvykę į Varnių regioninio parko lankytojų centrą, vaikai pasisveikino su reindžere, skaitė tekstą žemaičių tarme, apžiūrėjo teritorijos reljefo maketą, žaidė stalo žaidimą „Kūlgrinda“. Drąsesni pajudino Palangos Juzės žirkles. Nemažai įspūdžių paliko apsilankymas prie „Paukščių balsų laikrodžio“, kur vaikai išgirdo paukščių balsų. Pažintis su pagrindiniais regioninio parko piliakalniais – Medvėgaliu, Sprūde, Žąsiūgala, Šatrija – taip pat praplėtė vaikų akiratį. 

Įveikę Debesnų botaninį taką, vėliau trečiokai pramogavo prie Lūksto ežero. Vieni rinko akmenėlius, kriaukles, statė smėlio pilis, gaudė varles,  ieškojo gintaro, kiti žaidė futbolą, krepšinį. Jėgų nepritrūko įkopti ir į Sprūdės piliakalnį, pasigrožėję nuostabiu Lietuvos kraštovaizdžiu. Atlikę  Gamtos mokyklos mokytojos užduotis, sugrįžo į mokyklą. Dabar vaikai gali pasigirti dar didesniais tyrinėjimo ir pažinimo įgūdžiais.

Pradinių klasių mokytoja Ina Musteikienė