Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

A Message in a Bottle (2018-2020)

Projekto numeris: 2018-1-CZ01-KA229-047991_3

Projekto svetainė: https://amiab.weebly.com/about-our-project.html

Apie projektą

4 mokyklos iš Čekijos, Lietuvos, Portugalijos ir Isandijos bendradarbiauja ir keičiasi patirtimi apie geografinius atradimus vandenynuose ir jūrose, vandens telkinių įtaką istoriniams šalių įvykiams, geografinės lokacijos reikšmę to krašto žmonių kultūrai ir mentalitetui. Projekto dėka 24 mūsų mokyklos mokiniai galės savaitę laiko mokytis Portugalijos, Čekijos ir Islandijos mokyklose, pažinti šias šalis, jų kultūrą ir žmones.

Informacija apie veiklas, susitikimus

Dėl COVID – 19 pandemijos balandžio mėn. negalėjome vykdyti  projekto veiklų Islandijoje, tad mūsų susitikimas vyko nuotoliniu būdu – „Google Meet“ platformoje. Islandų mokiniai paruošė savo šalies pristatymą – 5 dienų ekskursiją po Islandiją. Kadangi tai paskutinis mokinių susitikimas, buvo aptarta, kas pavyko, patiko, o kas – nelabai. Pasidalinta mokinių ir tėvų apklausų rezultatais.  Po susitikimo mokiniai apsikeitė žinutėmis butelyje, siųsdami jas paštu. Žinutėse – įspūdžiai, linkėjimai, eilės ir lūkesčiai dėl bendrų ateities projektų ir susitikimų.

____________________________________________________________

Vasario 10-14 d. grupė mūsų mokinių: Urtė Smagurauskaitė, Saimonas Sitnikas, Indrė Štuikytė, Rūta Vaišytė, Gabija Žaromskytė, Emilija Simonovičiūtė ir Kristina Doronina, lydimi mokytojų Eglės Vainorienės ir Rimos Lunskienės dalyvavo projekto „Message in a Bottle“ partnerių susitikime Portugalijoje. Mokiniai ir mokytojai gavo daug žinių apie šalių partnerių istorinius įvykius, geografiją, susijusią su vandeniu (vandens prekybą, laivininkystę, vandens kelius, atradimus ir mūšius). Vaikai skaitė prezentacijas, dalyvavo žaidimuose, viktorinose, vyko į ekskursijas.