Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Tėvelių klubas

Susiburti į tokį klubą mintis kilo apsilankius kūrybiniame užsiėmime, kur jaukiai ir įdomiai praleidome laiką. Kilo mintis ir savo mokykloje organizuoti kažką panašaus ir gražaus.

Taip  2010-2011 m.m. susikūrė Tėvų klubas. Renkamės. Jokių įsipareigojimų, taisyklių.

Kadangi klubas pradėjo veikti pavasarį, prieš Velykas, tai mūsų pirmas susitikimas vyko su Tautodailininke. Menininkė mus mokė iš šiaudelių gaminti velykiniams kiaušiniams paukštelius. Vėliau tautodailininkė mokė  vilnos vėlimo paslapčių. Vėlėme šlapiuoju ir sausuoju būdu. Kai kurios mamos net ėmė gaminti papuošalus.  Dėl to nusprendėme  gaminti papuošalus iš karoliukų, didelio susidomėjimo sulaukė dekupažo pamoka. Tėveliai pareiškė norą išmokti ir tapybos ant šilko.

Atšilus orams pasikvietėme japoniško skarelių rišimo meno meistrę, kuri mamas išmokė puoštis skarelėmis, į  jas pakuoti dovanas ar pasigaminti krepšelį. Mamos noriai sutiko mintį  į svečius pasikviesti  Šiaulių profesinio rengimo centro kirpėjas ir jų mokytoją. Šios mielai dėstė naujas šukuosenų tendencijas, rodė būdus, kaip papuošti dukras. Praėjusį pavasarį prieš šv. Velykas  laiką smagiai praleidome Žaliūkių malūne vykusiame margučių marginimo užsiėmime.  Čia kilo mintis šį pavasarį pasisemti žinių mokantis pinti verbas.

Itin smagiai laiką praleidome susitikimuose su aktoriumi Juozu Žibūda bei žolininke Jadvyga Balvočiūte.

Šiais metais planuojame šiuos užsiėmimus: muilo gaminimo, mezgimo ir siuvimo pagrindų, lėlių gamybos, tapybos.

NUOTRAUKOS