Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Aplankėme Europos Parlamentą Strasbūre, Prancūzijoje

Balandžio 10-15 dienomis Mantas Lukošiūnas (7a kl.), Jonas Armašauskas (7a kl.) Armandas Kondroška (8b kl.) ir logopedė, specialioji pedagogė Asta Kairienė vyko į pažintinį vizitą, kurio tikslas – aplankyti Europos Parlamentą Strasbūre, Prancūzijoje.

Vizito metu svečiai susipažino su Europos Parlamento funkcijomis, teisės aktų priėmimo principais, 2014-2019 m. kadencijos prioritetais, aktualiausiomis problemomis, kurios yra sprendžiamos šioje ES institucijoje, turėjo galimybę jaunimo bei visuomeninėmis organizacijoms pristatyti savo poziciją nagrinėjamų klausimų atžvilgiu. Europos Parlamente Strasbūre susitiko su EP nariu V. Mazuroniu ir išklausė paskaitą – diskusiją apie darbą Parlamente.

Keliautojai aplankė Vokietijos  automobilių parką, įsikūrusį prie Volkswagen gamyklos Volfsburgo mieste, Heidelbergą – vieną gražiausių Vokietijos miestų, garsėjantį pirmuoju Vokietijos universitetu bei viduramžius menančia pilimi, Tauberio Rotenburgo miestą, kuris net ir vasarą „kvepia“ Kalėdomis, žavų Prancūzijos Riquewihro miestelį, laikomą Elzaso krašto vynuogynų perlu ir stebinantį savo architektūra. Keliauninkai grižo ne tik daug ką sužinoję, bet ir gerai praleidę laiką bei susiradę naujų draugų.

Kelionės akimirkas galite rasti čia.