Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Baigiasi 3-ia nuotolinio mokymo(si) savaitė: progimnazijos patirtys LRT laidoje „Dešimt balų“

Rytoj baigsime trečiąją savaitę, kai „išėjome“ į mokyklą namuose.Smagu, kad mokiniai jau įprato prie šios neįprastos situacijos, mokytojai įgavo daugiau pasitikėjimo savimi, o mokinių tėveliai pasitiki mūsų sukurta sistema (apklausų duomenys rodo, kad net pirmos savaitės pabaigoje mokyklos, mokytojų pasirengimą nuotoliniam mokymui 10 balų iš 10-ies vertino 52,7 proc. respondentų, 9 balais – 25 proc, 8 balais – 14,3 proc., 7 balais – 5,4 proc., 5 ir 6 balais mūsų pasirengimą įvertino vos 0,9 proc. respondentų, o 0-4 balais – nei vienas iš apklausos dalyvių).
Į klausimą, ar jus tenkina mūsų dabartinė nuotolinio mokymo tvarka (tvarkaraštis, pamokų laikas, pasirinkti nuotolinio mokymo įrankiai, gaunama pagalba iš mokyklos administracijos, IT specialistų etc.), gavome tokius rezultatus: Taip, viskas tinka – 64,3 proc.; Yra kelios smulkmenos, bet tai netrukdo kokybiškam darbui – 26,8 proc.; Ne, netenkina, daug ką reiktų daryti kitaip – 8,9 proc.

Smagu, kad mūsų gerąją patirtį, mūsų klaidas ir gebėjimą iš jų mokytis pastebi ir žiniasklaida, padeda sukaupta patirtimi dalintis su kitais šiuo nelengvu metu. Plačiau apie viską – LTR laidoje „Dešimt balų“ Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos direktoriaus pavaduotojo ugdymui Mindaugo pasisakymai. Apie mūsų mokyklą – nuo 10-os įrašo minutės.