Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Dėl NMPP testavimo, šiek tiek keičiame pamokų laiką

Mieli mokiniai, jų tėveliai,
pagal Nacionalinio egzaminų centro (toliau – NEC) ir Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo skyriaus nurodymus, nacionaliniai mokinių pasiekimo patikrinimo (toliau – NMPP) testavimai pradedami lygiai 9 val. Tad Mokyklos taryba 2019 m. balandžio 12 d. pritarė, kad balandžio 15-19, 30 dienomis, gegužės 2 dieną (jei niekas nesikeis – 8-okai NMPP testus rašys gegužės 3 ir 7 dienomis) pamokas visoje mokykloje pradėti ne 8.30 val. kaip įprasta, o 9.00 val. Naujas pamokų laikas skelbiamas čia.

Pakoregavus pamokų laiką ir priderinus jį prie NMPP, mokykloje sprendžiama kabinetų užimtumo problema, siekiama, kad pertraukos metu po koridorius pasklidę mokiniai netrukdytų 2-okams, 4-okams, 6-okams ir 8-okams rašyti NMPP.

Svarbu, kad į mokyklą vaikai galės šiomis dienomis ateiti kaip įprasta, tačiau per tą pusvalandį iki prasidedant pamokoms bus organizuojamos įvairios veiklos (masinės mankštos, susitikimai su žinomais žmonėmis, veiklos klasėse ir pan.). Kas norės, galės ateiti tik į pamokas, t. y. 9.00 val., ilgiau pamiegoti 😉