Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Editos Štein gimtadienis: susitikimas su argentiniečiu tėvu Domingo ir jo treniruojamais futbolininkais

Spalio 8 d. sandoriečiai kiek netradiciškai paminėjo mokyklos globėjos Editos Štein gimtadienį. Pasikvietę į mokyklą Pumpėnų parapijos kleboną argentinietį tėvą Domingo Avellanedą, mokiniai ir mokytojai gavo jo palaiminimą ir pamatė kunigą, žaidžiantį futbolą.

Į Šiaulius tėvas Domingo atvyko ne vienas. Kadangi argentinietis vienuolis Domingo  Pumpėnų miestelį pavertė futbolo parapija, ir į „Sandoros“ progimnaziją dvasininkas atsivežė savo parapijos jaunuosius futbolininkus. Palinkėjęs sandoriečiams ugdyti ne tik dvasią, bet ir kūną, svečias pakvietė visus sukalbėti maldą.

Po šiltų žodžių pereita prie karštų darbų – mokytojui Artūrui Navickui teisėjaujant, prasidėjo draugiškos futbolo varžybos.

Iki pietų sužaistos dvejos rungtynės. Jėgas naujame mokyklos futbolo aikštyne išbandė tiek mažiausi mokyklos mokiniai, tiek vyresnių mokinių rinktinė. Simboliška, tačiau po įtemptų varžybų buvo švenčiamos lygiosios – vienerias varžybas laimėjo svečiai, kitas vyresnių „Sandoros“ progimnazijos vaikinų rinktinė.

Daugiau varžybų ir šventės akimirkų – mokyklos „Facebook“ paskyroje.