Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Išankstinės dovanos mamoms – prizinės vietos dainavimo konkursas „Tau, mama“

Kaip ir kiekvienais metais, balandžio 25 dieną, artėjant Motinos dienai, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje buvo surengtas jau tradiciniu tapęs Šiaulių regiono vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Tau, mama“. Šio konkurso dalyviai – dainą mylintys ir gražiai ją norintys atlikti įvairaus amžiaus solistai, ansambliai.

Konkurse dalyvavo Šiaulių regiono lopšelių-darželių ugdytiniai, bendrojo ugdymo mokyklų, neformaliojo vaikų švietimo įstaigų mokiniai – solistai, vokaliniai ansambliai. Konkurso dalyviai buvo vertinami pagal amžiaus kategorijas.

Šiame konkurse „Sandoros“ progimnazijai atstovavo solistės solistė Adrijana Balsytė (7a kl.), Beata Rusakaitė (3a kl.), kvarteto kategorijoje varžėsi sandorietės Augustė ir Monika Plepytės, Beata Rusakaitė, Vakarė Vaubšaitė. Visi pasirodymai buvo puikūs, tačiau solistės Adrijana ir Beata savo kategorijose atitinkamai laimėjo I ir III vietas.

Nors titulų neiškovojo, puikiai pasirodė ir mažųjų mergaičių kvartetas: Auguste Plepyte (3a kl.), Monika Plepyte (2a kl.), Beata Rusakaite (3a kl.), Vakare Vaubšaite (4b kl.).