Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Išvyka į Šiaulių valstybinę kolegiją: pažintis su sveikatos mokslais, žemės gelmių paslaptimis ir statybų sfera

Lapkričio 27 d. „Sandoros“ progimnazijos 7-ų ir 8-ų klasių mokinimas netradicinės pamokos vyko Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Suskirstyti į nedideles grupeles, sandoriečiai, lydimi savo mokytojų, išvyko pas jų jau laukiančius kolegijos dėstytojus.

Judesio buvo nemažai, nes iš mokyklos vienu metu pajudėjo beveik 100 mokinių. Vieni vyko į VšĮ Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakultetą kurti animuotų GIF’ų, dalyvavo edukacijose „Kaip nepaskęsti kultūrų jūroje“, „Kūryba – ne tik genijų reikalas: kaip tampama kūrėjais“. Kita dalis sandoriečių susipažino su statybų sektoriaus darbu (edukacija „Išbandyk, patirk, pažink“), mokėsi valdyti transportą, susipažino su automobiliais.

8B klasės mokiniams Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete vyko netradicinė biologijos pamoka. „Aštuntokai susipažino su kineziterapeuto, socialinio darbuotojo studijų programomis. Mokiniams buvo suteikta puiki galimybė ne tik susipažinti su šios srities studijų ypatumais, bet ir išgirsti patarimų, kaip taisyklingai atlikti įvairius pratimus, ir patiems sudalyvauti įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose“, – sakė išvyką organizavusi biologijos mokytoja Irma Radvilė.

Nemažai įspūdžių mokinimas paliko ir Sigitos Karosienės edukacinė programa „Pažink žemės gelmes“.