Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Keičiasi atvirų durų dienos data: susitinkame vasario 27 d.

Gerb. Tėveliai, atsižvelgiant į tai, kad Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje nuo 2019 m. sausio 31 d. paskelbta gripo epidemija, šią savaitę išaugo sergamumas ŪVKTI ligomis ir „Sandoros“ progimnazijoje, 2019 m. vasario 6 d. (trečiadienį) planuota atvirų durų diena keliamą į 2019 m. vasario 27 d. (trečiadienį).

Atkreipiame dėmesį, kad tėvelių registracijos į susitikimus su mokytojais formos nenaikiname. Jeigu Jūsų įsirašytas susitikimo, planuoto vasario 6 d., laikas tinka ir vasario 27 d. (savaitės diena išlieka trečiadienis), nieko keisti nereikia. Jeigu į susitikimą su mokytojais planuotu laiku vasario 27 d. atvykti negalėsite, labai prašytume dar kartą atsidaryti registracijos formas ir pakeisti savo registracijos laikus.

DIENOTVARKĖ:

  • 8.30-14.10 val. – dalyvavimas pamokose, neformaliosios veiklos užsiėmimuose (pagal trečiadienio mokytojų pamokų tvarkaraštį), veiklos stebėjimas ir aptarimas su mokytojais.
  • 16.00-18.30 val. – individualios konsultacijos su mokytojais – rekomenduojame užsiregistruoti, kad nereikėtų laukti eilėje. Užsiregistruoti į susitikimą su mokytojais dalykininkais galima čia, su priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokytojais – čia.
  • 18.30-19.00 val. – visuotinis mokyklos mokinių tėvelių susitikimas su mokyklos administracija salėje.
  • 19.00­-20.00 val. – mokinių tėvelių susirinkimai klasėse.

Kviečiame Jus aktyviai dalyvauti, išsakyti savo nuomonę, pastebėjimus ir atsiprašome už nepatogumus, kurie galėjo kilti pakeitus atvirų durų dienos datą.