Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Keliaujančiame dainų konkurse geriausiai skambėjo sandorietės solistės Adrijanos balsas

Šių  metų balandžio 11 d. keliaujančiame Šiaulių miesto ir rajono mokinių dainų konkurse „Meilė kaip muzika skamba vis kitaip“ (,,Love and music never sound the same“) sandorietės Adrijanos Balsytės  balsas sužavėjo visus žiūrovus ir komisiją. „Romuvos“ gimnazijoje, į kurią šiemet suvažiavo solistai, duetai, ansambliai ir chorai iš įvairių Šiaulių miesto progimnazijų ir gimnazijų, solistė Adrijana (vad. Rolanda Kalakauskienė ir anglų kalbos mokytoja Vaida Buitvidienė) laimėjo I vietą.

Konkurso dalyviai turėjo padainuoti gyvai (pagal minusinę fonogramą, su instrumentiniu pritarimu arba a capella) po vieną dainą anglų kalba. Buvo vertinamos atskirai 8, I-II (9-10) ir III-IV(11-12) klasių grupės.

Dalyviams ir žiūrovams šventinę nuotaiką sukūrė Šiaulių universiteto Muzikos pedagogikos ir vizualiųjų menų katedros mišrus choras „Studium“ (meno vadovė ir dirigentė doc. Birutė Janonienė). Konkursą vedė „Romuvos“ gimnaziją jau baigusi Gabija Kopūstaitė (dabar muzikos mokytoja ketinanti tapti Šiaulių universiteto 2 kurso studentė) ir abiturientas Simonas Kardašius. Vyriausias garso operatorius – Šiaulių universiteto Muzikos pedagogikos ir vizualiųjų menų katedros 3 kurso studentas Simas Aleknavičius.

Džiaugiamės ir sveikiname Adrijaną ir jos mokytojas!