Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Ketvirtokai iš skirtingų Šiaulių apskrities mokyklų gelbėjo princesę Anglų kalbos šalyje

Šių metų balandžio 17 dieną, „Sandoros” progimnazijoje vyko 4-okų anglų kalbos renginys „In the land of English” („Anglų kalbos šalyje”), kurį organizavo sandorietės anglų kalbos mokytojos. Nuotaikingai keliauti po anglų kalbos šalį ir įveikti šešias skirtingas užduotis pasiryžo net 12 komandų iš 11 skirtingų Šiaulių apskrities mokyklų.
Mūsų mokyklos svečius pasitiko ir pasveikino „karalius ir karalienė” bei įspūdingais šokių kostiumais pasipuošęs mokyklos šokių kolektyvas, vadovaujamas choreografijos mokytojos Mildos Rimkuvienės. Neatsiliko ir svečiai iš kitų mokyklų – puikiai nusiteikę, jie šauniai pristatė savo komandas.

Tuomet prasidėjo rimtas darbas, nes renginio dalyviai sprendė kryžiažodžius, žaidė, šoko, vaidino… Netrūko ir atkaklios kovos, nes mokiniai konkuravo tarpusavyje atlikdami interaktyvias užduotis ant „Sandoros“ progimnazijos išmaniųjų grindų. Visas šis mokinių triūsas – ne tik siekiant susipažinti su kitų mokyklų bendraamžiais, patobulinti bendravimo anglų kalba įgūdžius. Komandos turėjo tikslą… Išgelbėti pasakų princesę :)

Renginio pabaigoje dalyviai už sumanumą, kūrybiškumą ir bendrą komandinį darbą buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais, simbolinėmis dovanomis ir sandorietės Julijos Jevtušenkaitės energingu kūriniu būgnų ritmu.
Daugiau gražaus renginio nuotraukų rasite čia.
Anglų kalbos mokytojos