Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Kraujo donorystės akcijos atgarsiai

Vasario 8 d. mokykloje vyko kraujo donorystės akcija. Jos sumanytoja ir įgyvendintoja pradinių klasių mokytoja Laura Girdvainienė sakė, jau seniai turėjusi tokią mintį.

 

Dalintis krauju buvo kviečiami mokyklos bendruomenės nariai: mokytojai, pagalbinis personalas, mokinių tėveliai ir seneliai. Pradžioje nerimavusi dėl savanorių skaičiaus, mokytoja Laura liko maloniai nustebinta.

Prie akcijos prisidėti skubėjo ne tik mokytojai, bet sulaukėme ir didelio mokinių tėvelių palaikymo. Jie džiaugėsi, galėdami gerų darbų savo vaikus mokinti čia pat mokykloje. Tik kai kurie apgailestavo, kad šaltuoju metų laiku dėl puolančių peršalimo ligų dažnai tenka gydytis vaistais ir dalintis krauju jie negali.

Išvykdamas donorystės centro personalas gyrė, kad esame pirmoji progimnazija mieste įgyvendinusi šią mintį. Medikai nesitikėjo, kad sulauks net 18 savanorių, tad išvažiavo dėkingi ir girdami mūsų bendruomenę.

Mokykla džiaugiasi šia mokytojos Lauros iniciatyva ir svarsto tokią akciją padaryti tradicine bei rengti ją kartą per metus.

Te mūsų vaikai išmoksta duoti, kad galėtų imti…

Informaciją parengė

lietuvių k. mokytoja L. Šuntaitė-Kruopienė