Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Krepšinio klubo „Šiauliai” dovana – sportiškiausiai klasei

Visą savaitę į mokyklą skubėję paspirtukais, dviračiais ir riedučiais, pertraukų metu aktyviai dalyvavę mokytojų organizuojamose Europos judumo savaitės veiklose, rugsėjo 25-ąją Šiaulių „Sandoros” progimnazijos judriausi mokiniai ir jų tėveliai buvo, kaip patys sako, maloniai nustebinti. Pasveikinti aktyviausių mokinių ir išdalinti net 50-imt kvietimų į rugsėjo 26 dieną Šiaulių arenoje vyksiančias Šiaulių „Šiaulių” ir Utenos „Juventus” varžybas atvyko pats „Šiaulių” krepšinio klubo direktorius, legendinis krepšininkas Mindaugas Žukauskas.

Sportiškiausi pirmokai

„Labai džiaugiuosi, kad jūs sportuojate, esate aktyvūs nuo mažų dienų. Toks charakteris reikalingas kiekvienam sportininkui”, – kalbėjo žinomas krepšininkas, atvykęs į „Sandoros” progimnaziją apdovanoti aktyviausia išrinktą 1b klasę. Kadangi ši klasė rugsėjo 16–22 dienomis išsiskyrė ir tėvelių fiziniu aktyvumu, kvietimą stebėti šiemet su trenksmu į Šiaulių areną grįžtančios jaunos ir ambicingos Antano Sireikos treniruojamos komandos varžybų gavo ir mokinių tėveliai.

„Kaip smagu ir kokia garbė, kad kiekvienam vaikui ranką Mindaugas Žukauskas spaudė. Valio! Ačiū už smagią ir netikėtą staigmeną!” – gerų emocijų neslėpė vienos ir judriųjų pirmokėlių mama Jovita Mačiulė.

Artimesnė pažintis su krepšininko profesija

Be aktyviausia klase paskelbtų pirmokų, nepastebėti neliko ir dešimt kitų originaliomis transporto priemonėmis į mokyklą važiavę, itin noriai judumo savaitės veiklose dalyvavusių mokinių. Tokių buvo 2a kl. ir 8-ose klasėse. Jie, kaip ir visa pirmokų klasė, antradienį iš arti galės stebėti profesionalių sportininkų judėjimą krepšinio aikštelėje.

Įteikdamas kvietimus, M. Žukauskas kiekvienam mokiniui spaudė ranką, nuoširdžiai bendravo. Vaikai džiaugėsi, kad su žinomu krepšininku turėjo galimybę pasikalbėti – atsakyti į jo klausimą apie mėgstamiausią sporto šaką, patys paklausti, ko reikia norint tapti krepšininku.

Mindaugas MALCEVIČIUS