Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Mokiniai kūrė savo svajonių mokyklą

Š.m. lapkričio 17 d. Šiaulių „Sandoros“ progimnazijoje jau trečius metus šurmuliavo Respublikinė mokinių konferencija – kūrybiškumo dirbtuvės „Mokykla debesyse“. Ši konferencija buvo skirta artėjančiam mokyklos 20-mečiui tad pavadinta „Mano svajonių mokykla“. Ne pirmus metus mokyklos spec. pedagogės- logopedės Astos Kairienės organizuojama konferencija – kūrybiškumo dirbtuvės skirtos skirtingų gebėjimų mokiniams. Įvairios veiklos vykdomos konferencijos metu padeda čia susirinkusiems mokiniams nugalėti nepasitikėjimą savo jėgomis, labiau save pažinti, išlaisvinti kūrybines galias.

Šiemet į konferenciją susirinko apie 40 mokinių, kurie pateikė savo svajonių mokyklos vizijas. Buvo skaitomi žodiniai pranešimai, pristatinėjami stendiniai darbai, demonstruojamos pateiktys skaidrėse. Mokiniai suskirstyti grupelėmis aplankė tris menines galias išlaisvinančias stoteles. Stotelėje „Judėk ir tobulėk“ mokiniai tobulino judesio raišką. „Muzikos šalies“ stotelėje dainavo ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba. Stotelėje „Kelionė į spalvų pasaulį“ meditavo liedami spalvas ir iš jų kurdami debesis. Tuo metu mokinius atlydėję pedagogai dalyvavo skaitmeninių mokymo(si) priemonių naudojimo ugdyme švietimo konsultanto, mokyklos  pavaduotojo ugdymui Mindaugo Malcevičiaus seminare: „Skaitmeninė mokykla: pirmoji pažintis su skaitmeniniais įrankiais ugdymosi procese“.

Refleksijai susirinkę konferencijos dalyviai buvo apdovanoti diplomais bei saldžiais prizais, o mokytojams įteikti pažymėjimai.

Akimirkas iš konferencijos rasite čia.