Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Mokiniai matavosi virtuvės šefo prijuostę

Kovo 9. „Sandoros“ progimnazijos pradinukai lankėsi kulinarijos studijoje „Con Amore“, kur išbandė virtuvės šefo specialybę. Artimai susipažinę su virtuvės šefu Cosimo Barranca, sužinoję visus jo darbo ypatumus bei subtilybes, mažieji sandoriečiai atsiraitojo rankoves ir kibo į darbą – vaikai ėmė gaminti itališkas picas.

Kaip sakė po išvykos patys mokiniai, virtuvės šefo darbas nors ir įdomus, nėra lengvas… Norint padaryti ploną picos padą, vaikams teko paplušėti maišant, minkant, kočiojant tešlą, kad gautųsi plonas bei dailus picos padas.

Nepaisant sunkumų, į pagalbą atėjus studijos šefui, kuris yra tikras italas (mokantis ir gebantis puikiai susikalbėti lietuviškai), jaunieji kepėjai su sunkumais susidorojo. Tada išminkytus picos padus apdėliojo mėgstamais ingridientais, papuošė ir pašovė kepti. Pačių vaikų rankomis „sulipdytos“ picos, ištrauktos iš orkaitės, net nespėjo atvėsti – buvo čia pat suvalgytos… 

Iš kulinarijos studijos vaikai išvyko pasisėmę daug teigiamų emocijų. Smagiai nuteikė ir tai, kad kiekvienas į namus dar parsinešė savo pagamintos, picos padui skirtos, tešlos.

Daugiau išvykos nuotraukų galite rasti mūsų mokyklos „Facebook“ paskyroje.

Mokyklos karjeros ugdymo koordinatoriai