Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Mokykla atsinaujina: baigiama kurti moderni daugiafunkcinė mokinių poilsio erdvė-klasė be sienų

Šiauliai atsinaujina, bet smagūs pokyčiai vyksta ir „Sandoros“ progimnazijoje  Daugiau nei pusę metų gvildentas mokinių ir mokyklos administracijos projektas – įgauna apčiuopiamą pavidalą. Po žiemos atostogų grįžę į mokyklą mokiniai rado baldininkų sumontuotas lentynas, o šiandien ir ilgai laukti spalvingieji pufai jau „nutūpė“ mokyklos II aukšto modernioje daugiafunkcinėje mokinių poilsio ir laisvalaikio erdvėje.

Nors dar reikės luktelėti, kol meistrai įrengs USB lizdus, skirtus krauti išmaniuosius įrenginius, kelios dienos praeis belaukiant daugiafunkcinės erdvės centre sumontuotų suoliukų, nekantraujančių mokinių naujame mokinių kampelyje netrūko jau šiandien.

Kai ši klasė be sienų-mokinių poilsio erdvė bus galutinai įrengta, sandoriečiai turės galimybę naudotis bevielėmis garso kolonėlėmis, per projektorių žiūrėti vaizdo įrašus, piešti ant magnetiniais dažais išdažytos sienos, vietoje pasikrauti senkančią išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio bateriją, skaityti lentynose sudėtas knygas, sekti mokyklos naujienas, matyti naujausius pamokų pakeitimus ant sienos kabančiame televizoriuje ir t. t. Svarbiausia, kad tiek per pertraukas, tiek laukdami mokytojų konsultacijų ar neformaliojo ugdymo užsiėmimų, mokiniai modernioje ir jaukioje aplinkoje galės bendrauti, smagiai leisti laiką.