Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Mokykla rengiasi eksperimentiniam grįžimui į mokyklą kontaktiniu būdu: klausiama tėvelių nuomonės

Gerb. tėveliai,
yra galimybė inicijuoti mūsų mokyklos ankstesnį grįžimą dirbti kontaktiniu būdu, dar nepasibaigus Vyriausybės apribojimams. Tokia galimybė atsirado beveik visiems mūsų mokyklos darbuotojams arba pasiskiepijus pirma vakcina (yra, kas jau gavo ir antrą), arba persirgus ir turint antikūnių prieš virusą.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius įsakymu mokykla galėtų vykdyti ugdymą MIŠRIU BŪDU, atliekant pagal pradinio ugdymo programą ugdomų mokinių namų ūkių ir įstaigose kontaktiniu būdu dirbančių darbuotojų bandomąjį profilaktinį COVID-19 tyrimą ir užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Jei Savivaldybė ir didžioji dalis mūsų mokyklos bendruomenės pritars eksperimentiniam „Sandoros“ progimnazijos pradinukų grįžimui į kontaktinį ugdymą, kartą per savaitę mokiniai ir jų tėveliai, mokytojai būtų testuojami (pirmą kartą reiks nuvykti į nurodytą vietą, vėliau testavimas lyg ir turėtų vykti mūsų mokykloje). Kas nenori testuotis ir dalyvauti ugdyme kontaktiniu būdu, bus galima mokytis ir toliau nuotoliniu būdu, t. y. bus organizuojamas mišrus mokymas(is), koks viso karantino metu vyksta su priešmokyklinukais.

Jūsų nuomonės ir duomenų laukiame kiek įmanoma greičiau. Išsakyti savo nuomonę, pateikti būtinus duomenis mokinių tėvelius kviečiame šioje anketoje. Ačiū!

Jei turite konkrečių klausimų dėl grįžimo į mokyklą sąlygų, rašykite savo klausimus čia. Parengsime klausimų-atsakymų formą.