Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Mokykloje lankėsi Oro gynybos bataliono kariai

Gruodžio 12 d. „Sandoros“ progimnazijoje lankėsi Radviliškio Oro gynybos bataliono kariai. Salėje susirinkusiems vyriausiems sandoriečiams svečiai pristatė Lietuvos kariuomenės struktūrą, atsakė į mokinių klausimus apie kario profesiją, kario kasdienybę.

„Esu prieš 8-erius metus pats baigęs „Sandoros“ progimnaziją, todėl labai malonu šiandien pas jus vėl grįžti“, – kalbėjo susitikimą pradėjęs karys Aivaras. Išsamiai papasakoję apie Lietuvos kariuomenės turimą ekipuotę, pristatę vykdomas misijas, kariai mokiniams leido pasimatuoti karių ekipuotes, parodė ir papasakojo, kuo kariai maitinasi pratybų metu. Drąsiausi mokiniai ryžosi ir patys išbandyti kareivišką sausą davinį.

Sutarta, kad „Sandoros“ progimnazijos ir Radviliškio Oro gynybos bataliono bendradarbiavimą bus bandoma tęsti. Karių vadovybei pritarus, mokiniai turės galimybę vykti į batalioną ir kartu su kareiviais pagyventi bent dieną. Tikimasi, kad tokia šešeliavimo forma padės mokiniams, kurie domisi kario profesija, apsispręsti rinktis šią profesiją.

Daugiau susitikimo su kariais akimirkų – mokyklos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.