Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Mokykloje pradeda veikti Vaikų universiteto ALFA užsiėmimai: svarbi informacija tėvams

Šiaulių „Sandoros“ progimnazija nuo šių metų vasario mėnesio pradeda bendradarbiavimą su KSU Tarptautiniu vaikų universitetu „Alfa“! Į Vaikų universiteto I kursą 2020 metais kviečiami 8-13 metų vaikai. Vaikų universiteto Šiaulių fakultetas kuriasi „Sandoros“ progimnazijoje ir kviečia vaikus į inovatyvius užsiėmimus 2 kartus per mėnesį, šeštadieniais (vieno užsiėmimo trukmė – 3 val.). Jaunųjų studentų laukia interaktyvios ir inovatyvios paskaitos aviacijos, kino ir animacijos, komunikacijos ir žurnalistikos bei kitomis temomis. Praktinius užsiėmimus vaikams veda edukologai, kviestines paskaitas skaitys tiek Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytojai, profesoriai, tiek ir savo sričių profesionalai. Vaikai taip pat vyksta į ekskursijas ir išvažiuojamąsias paskaitas.

Tarptautinis vaikų universitetas ALFA jau kelerius metus sėkmingai veikia daugiau nei 10-yje Lietuvos miestų. Šiauliuose Vaikų universitetą ALFA paskatino kurtis Šiaulių „Sandoros“ progimnazija, kuri siekia sudaryti savo mokiniams inovatyvią ir dinamišką edukacinę aplinką ir atverti prieigą prie pačių įdomiausių užsiėmimų.

Vaikų universitetas ALFA taiko ugdymo modelį, pagrįstą tikro universiteto gyvenimu, – tai puiki galimybė vaikams tapti jaunaisiais studentais, susipažinti su įvairiomis mokslo sritimis, „pasimatuoti“ ateities profesijas. Vaikų universitete mokoma lyderystės, savarankiškumo ir atsakingumo, daug dėmesio skiriama komunikacijos ir darbo komandoje gebėjimų ugdymui, gebėjimui naudotis pačiomis naujausiomis technologijomis, kūrybiškumo ir inovatyvumo. Daugiau informacijos čia.

KAM: Tarptautinis vaikų universiteto ALFA I kursas skirtas 8-13 metų vaikams.

KADA:

Programos pristatymas ir įvadinis užsiėmimas vaikams – vasario 11 d. 18:00 val.

Preliminarus artimiausių užsiėmimų tvarkaraštis (po 3 val. 2 kartus per mėnesį):

Vasario 15 d. 10.00 – 13.00 val.

Vasario 29 d. 10.00 – 13.00 val.

I kurso programa trunka visus 2020 m. (vasario – birželio mėn., rugsėjo – gruodžio mėn.)

KUR: Šiaulių „Sandoros“ progimnazija, K. Korsako g. 8, Šiauliai

REGISTRACIJA

KAINA: 40 EUR per mėn.

KONTAKTAI:

Mob.: +370 655 44387

El. paštas: edukacija@ksu.lt