Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Mokyklos vaismedžių sodą papildė nauji sodinukai

Antradienis „Sandoroje“ prasidėjo pavasariškai – į progimnaziją atvyko MB „ARBORA LT“ darbuotojai ir atvežė 5 obelų ir 3 kriaušių sodinukus. Ne tik atvežė, bet patys pasodino 🙂 Vaikai turės galimybę teorines sodininkystės žinias pritaikyti praktikoje. Tai tikras pažinimo atradimas patiems mažiausiems, juo labiau, kad šie sodinukai papildė pernai pradėtą sodinti mokyklos vaismedžių sodą.

Kviečiame susipažinti su sodinukų veislėmis, kriaušių bei obuolių auginimo ypatumais, rūpintis, laistyti ir puoselėti medelius bei vėliau ragauti išaugintus gardžius vaisius. O vėliau, visi kartu, pasirūpinti medeliais pakviesime naujas progimnazijoje besimokančias kartas.

P. S.
Sodinukais pradžiugintos tik tos ugdymo įstaigos, kurios dalyvauja Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programoje, kurią administruoja bei vykdo VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Žemės ūkio ministerija. Ačiū visiems inicijavusiems ir įgyvendinusiems idėją vaikučių labui!