Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Pamokoje Julija groja pieštukais

Šių metų sausio 4-6 dienomis mūsų mokyklos 2b klasės mokinei Julijai Javtušenkaitei teko didžiulė atsakomybė ir garbė atstovauti savo šaliai, miestui ir mokyklai Jurmaloje „Dzintaru“ koncertų salėje vykusiame IV tarptautiniame festivalyje-konkurse „Christmas Baltic wave-2017“. Festivalis trūko net tris dienas, kurių metų dalyviai įgijo neįkainojamos sceninės patirties bei gavo puikių meistriškumo pamokų.

Julija savo neeiliniu talentu žiūrovus ir komisijas stebina jau ne pirmą kartą. Be keleto mažesnių konkursų praėjusių metų spalio 30 dieną pokylių namuose „Vasaris“ Panevėžyje vykusiame II-ojo vaikų ir jaunimo talentų konkurso „Aukštaitijos deimantai“ pirmojoje atrankoje pelnė aukščiausią įvertinimą bei pateko į konkurso finalą. O lapkričio 20 dieną to paties talentų konkurso „Aukštaitijos deimantų 2016“ finale Julija jau pelnė ir  inovatyviausio  deimanto titulą bei ketvirtąją prizinę vietą absoliutaus talento kategorijoje. Šio finalo metu jos pasirodymu liko sužavėti Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ atstovai. Krepšininkai demonstravo Julijai didžiules simpatijas ir šiltą palaikymą, kvietė pasirodyti  jų klubo pramoginėje programoje tūkstantinei auditorijai.

Julija nesnaudžia ant pirmųjų laurų ir toliau aktyviai repetuoja. Tad ir šį kartą iš Jurmaloje vykusio konkurso grįžo ne tuščiomis. Kalėdų dvasia alsuojančiame konkurse ji žiūrovus nustebino mušamaisiais atliktu „Spragtuko roku“. Nors teko susirungti su gausiu būriu dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir net Italijos bei kitų šalių, Julija liko pastebėta ir įvertinta. Sandorietė pelnė tarptautinį laureatės 3 laipsnio diplomą. Tai paskatino siekti dar aukštesnių tikslų ir dabar Julija jau ruošia naują koncertinę programą, kurią planuoja parodyti festivalio metu pažintiems draugams Baltarusijoje.

Mokykloje sutikta ir pakalbinta Julija pasakodama apie lauktą sėkmę kukliai nusišypso, tačiau žvaigždžių liga mergaitė tikrai neserga. Nurausta pasakodama, kad pirmą kartą būgnus pabandė mušti būdama šešerių ir sėdėdama mamai ant kelių, o būgnais tapo paprasčiausi kibirai. Paklausta apie scenos baimę, Julija drąsiai teigia, kad dar pirmą kartą lipdama ant scenos jokio nerimo nejautė ir nejaučia.

Nors Julijos dienotvarkė gan užimta ir pirmiausia laikas skiriamas puikiai besisekantiems mokslams, jausdama šeimos meilę ir palaikymą mergaitė tvirtina ateityje būgnų tikrai neapleisianti. Tik dar tyliai prasitaria apie svajonę lankyti jodinėjimo pamokas.

Linkime ir toliau Julijai rasti pakankamai laisvų minučių savo svajonėms įgyvendinti !

15996307_10209823542722681_1290117877_n

Daugiau nuotraukų rasite čia.