Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Penktoji paramos akcija „Laimės keksiukai“

Gruodis – ypatingas metas. Tai susikaupimo ir apmąstymų laikas, kai visi su džiaugsminga viltimi ir nekantrumu laukiame artėjančių švenčių. Tai pats tinkamiausias  metas dalintis savo gerumu ir šiluma.

Šiaulių miesto ugdymo įstaigos (šiemet net keturiasdešimt keturios) gruodžio 1-15 dienomis visus šiauliečius kvietė prisijungti  prie jau penktosios paramos akcijos „Laimės keksiukai“. Paramos simbolis – vaikų ir jų artimųjų kepti keksiukai, kuriais buvo prekiaujama mokyklose, miesto aikštėse, įstaigose…

Sandoriečiai gruodžio 15 d. taip pat dalyvavo  Gerumo akcijoje prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. 7b klasės mokiniai prekiavo vaikų ir tėvelių bei senelių pagamintais darbeliais. Tą dieną pavyko surinkti 85 Eurus. Nuoširdžiai dėkojame 3b klasės mokinukams Kajui ir Nojui Aužbikavičiams, mamai Laimai Laurušaitei bei tėčiui Rolandui Aužbikavičiui už pagalbą ruošiantis ir dalyvaujant akcijoje. Taip pat tariam nuoširdų ačiū mamai Jurgitai Dikšienei, kuri akcijos metu savo įmonėje UAB Parket Trade pardavė keksiukų už 81 Eurą.

Šios akcijos metu sandoriečiams pavyko surinkti 512 Eurų, kurie buvo pervesti paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“. Šiais metais surinkti pinigai bus skirti ligoniukų Alekso Gutmano, Karinos Bortnikovos ir Jauniaus Lukoševičiaus gydymui bei pagalbai jų šeimoms.

Dalyvavimas tokiose Gerumo akcijose formuoja vaikų vertybines nuostatas, skatina savanorystę ir stiprina bendruomeniškumą, skatina vaikus ir suaugusius telktis kilniam tikslui. Gerumas mus vienija. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie „Laimės keksiukų“ akcijos.