Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Pirmokai lietuvių kalbos pamokų metu lankėsi bibliotekose

Pirmadienį nuotolinės lietuvių kalbos pamokos 1a klasės mokiniams vyko kiek kitaip, nei įprasta šiuo metu. Pirmoje pamokoje mokiniai susipažino su knygų atsiradimo istorija, o antroje pamokoje svečiavosi mūsų klasės draugo mama Rimantė Filipavičienė, kuri supažindino su bibliotekininko profesija, mokiniams paaiškino, kas yra biblioteka, kuo ji skiriasi nuo knygyno.

Pirmokėliai virtualiai susipažino su Vilniaus m. vaikų biblioteka, su elgesio joje taisyklėmis. Labai įdomu buvo virtualiai apsilankyti Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale. Čia, vaikų abonimento skyriuje, pamatė ir sužinojo, kaip susirasti norimą knygą, apžiūrėjo žaidimų erdvę. Po to žvilgtelėjo į suaugusiųjų abonimento skyrių.

Sužinojo, kad bibliotekoje galima ne tik pasiskolinti knygų, bet ir įdomiai praleisti laisvalaikį kompiuterių klasėje, užsienio kalbų mokymosi klasėje, komiksų kūrimo centre. Pirmokėlius labai sudomino žaidimų ir šeimų erdvės. Labai dėkojame už įdomią pamoką ir laukiame karantino pabaigos, kai jau galėsime patys apsilankyti bibliotekoje.

Tekstą parengė mokytoja Jurgita Navickienė