Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Pradėjome vykdyti tarptautinį projektą „A Message in a Bottle”

Prasidėjus naujiems mokslo metams, mokykloje pradedamas vykdyti ir naujas tarptautinis projektas „A Message in a Bottle” („Žinutė butelyje“). Projektą Šiaulių „Sandoros“ progimnazija įgyvendina su partneriais iš Islandijos, Portugalijos ir Čekijos mokyklų.

Pirmasis projekto partnerių susitikimas įspūdingo kraštovaizdžio šalyje Islandijoje jau įvyko. Susitikimo metu mokytojai iš visų keturių projekte dalyvaujančių šalių žinių sėmėsi mokymuose, susipažino su Islandijos švietimo sistema. Sutarta dėl kitų susitikimų datų, vietų.

Projektas „A Message in a Bottle” bus vykdomas 2018-2020 m. Šis projektas – ankstesnio mokyklos įgyvendinto tarptautinio projekto WAU tęsinys.

Pagrindinės naujojo projekto temos – etnolingvistika, geografinės padėties įtaka nacionaliniam tautos charakteriui, istoriniai, geografiniai įvykiai, susiję su vandens telkiniais, vanduo meno kūriniuose ir literatūroje.

Mokiniai rašys žinutes pasauliui, visuomenei, kurias dės į tam skirtus butelius ir įmes į kiekvienos šalies didžiausią vandens telkinį  (Atlanto vandenyną, Baltijos jūrą ir t.t.).

„Sandoros“ progimnazijai aktualios šios datos:

kovo 18-22 d.  – 8 mokinių ir 2 mokytojų vizitas Čekijoje;

gegužės 27-31 d. – Portugalijos, Čekijos, Islandijos mokiniai ir mokytojai lankysis Lietuvoje;

Kitais mokslo metais numatyti mokinių vizitai į Islandiją ir Portugaliją, mokytojų vizitai į Čekiją, Portugaliją ir Lietuvą.