Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Sandoriečiai uždegė pirmąją advento žvakę

Gruodžio 3-iosios rytą mokiniai prieš pamokas skubėjo į salę. Skambant sandoriečių giesmėms, uždegta pirmoji advento žvakė. Šis rytas mokiniams svarbus buvo ir dėl kitos priežasties – nuo šios savaitės pradedami viešinti klasių gerumo darbai.

„Dovanų artėjant šv. Kalėdoms laukiate ne tik jūs. Jų laukia ir Kristus. Ir geriausia dovana Jam – jūsų visų gerumas. Tad advento laikotarpiu supakuokime gerumo dovaną Jėzui Kristui“, – kalbėjo mokinius laimindamas dienos svečias, Kurtuvėnų Šv. Apaštalo Jokūbo parapijos klebonas Andrius Valčiukas. Būtent jam šiemet buvo patikėta uždegti pirmąją advento žvakę.

Gražiu ryto akcentu tapo jautrios gerumo akcijos, kurias laikotarpiu iki advento ir per jį vykdo visos klasės. Šįryt savo istorijas pasakojo 1b, 6a, 7a ir 7b klasės. Pirmokai dalyvavo tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ fotografijų parodos atidaryme. Projekto, kurio metu fotografuojami neįgalūs žmonės, parodos atidaryme mažieji sandoriečiai giedojo giesmę, dovanojo savo rankų darbo dirbinius neįgaliesiems, akcijos sumanytojams. Šeštokai mokykloje organizavo pyragų dieną, per kurią surinko beveik 200 Eur sunkiai sergantiems vaikams.

Septintokai pasakojo, kad jie lankėsi Šiaulių specialiojo ugdymo centre, kur susipažino su ten besimokančių mokinių gyvenimu. „Praskaidrinome šių vaikų kasdienybę, bet kartu ir patys supratome, kiek daug mes galime pasimokyti iš šių vaikų, kuriems ne visada šypsosi gyvenimas“, – kalbėjo mokiniai, pristatydami savo gerus darbus.

Sandoriečiai uždegė pirmąją advento žvakę

Gruodžio 3-iosios rytą mokiniai prieš pamokas skubėjo į salę. Skambant sandoriečių giesmėms, uždegta pirmoji advento žvakė. Šis rytas mokiniams svarbus buvo ir dėl kitos priežasties – nuo šios savaitės pradedami viešinti klasių gerumo darbai.„Dovanų artėjant šv. Kalėdoms laukiate ne tik jūs. Jų laukia ir Kristus. Ir geriausia dovana Jam – jūsų visų gerumas. Tad advento laikotarpiu supakuokime gerumo dovaną Jėzui Kristui“, – kalbėjo mokinius laimindamas dienos svečias, Kurtuvėnų Šv. Apaštalo Jokūbo parapijos klebonas Andrius Valčiukas. Būtent jam šiemet buvo patikėta uždegti pirmąją advento žvakę.Gražiu ryto akcentu tapo jautrios gerumo akcijos, kurias laikotarpiu iki advento ir per jį vykdo visos klasės. Šįryt savo istorijas pasakojo 1b, 6a, 7a ir 7b klasės. Pirmokai dalyvavo tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ fotografijų parodos atidaryme. Projekto, kurio metu fotografuojami neįgalūs žmonės, parodos atidaryme mažieji sandoriečiai giedojo giesmę, dovanojo savo rankų darbo dirbinius neįgaliesiems, akcijos sumanytojams. Šeštokai mokykloje organizavo pyragų dieną, per kurią surinko beveik 200 Eur sunkiai sergantiems vaikams.Septintokai pasakojo, kad jie lankėsi Šiaulių specialiojo ugdymo centre, kur susipažino su ten besimokančių mokinių gyvenimu. „Praskaidrinome šių vaikų kasdienybę, bet kartu ir patys supratome, kiek daug mes galime pasimokyti iš šių vaikų, kuriems ne visada šypsosi gyvenimas“, – kalbėjo mokiniai, pristatydami savo gerus darbus.#SandoraMokykaKuriojeGera #Adventas #GeriDarbai

Posted by Šiaulių „Sandoros“ progimnazija on 2018 m. Gruodis 3 d., Pirmadienis

Daugiau advento pradžios, sandoriečių gerų darbų akimirkų – mokyklos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.