Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Sandoriečiai vykdė 7-is gerus darbus

Mylėdami artimą, mes ne tik keičiame savo pasaulį. Nuoširdžiu poelgiu rodome meilę Jėzui. Su tokia mintimi Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos mokiniai, jų klasių vadovai gyveno visą septynių savaičių pasninko ir atgailos laiką nuo Užgavėnių iki Velykų. „Geri darbai mus puošia“, – sakė patys mokiniai baigiamojo renginio metu.

Mokiniai parodė, ką jiems reiškia žmogiškumas

Šiemet gavėnios laikotarpiu nuspręsta ne tik kalbėti apie gerus darbus. „Sandoros“ progimnazijos bendruomenės manymu, labai svarbu juos ir daryti. Išsitraukę vieną iš projekto „7‑i geri darbai“ sumanytojų paruoštų nuorodų, sandoriečiai lankėsi Šv. Teresės šeimų namuose, gyvūnų globos namuose, susitiko su samariečiais, neįgaliais vaikais, vaikų namų auklėtiniais, padėjo savo artimiesiems, maldoje prašė Dievo malonės negalios ištiktiems, vienišiems, apleistiems žmonėms… Kiekvienas susitikimas, kiekvienas geras poelgis ne tik praturtino geradarių širdis. Vienos klasės savo susitikimus įamžino pačių kurtuose vaizdo klipuose, kiti fotografavo, rengė pristatymus.

Balandžio 5 d. susirinkusi mokyklos salėje, visa mokyklos bendruomenė dalijosi mintimis apie šias septynias savaites, žiūrėjo klasių sukurtus vaizdo klipus. Mokiniai kalbėjo, ką jiems reiškia daryti kažką dėl kito.

„Aš jums daviau pavyzdį, kad ir jūs darytumėte, kaip aš jums dariau“ (Jn 13,15). Tokiais žodžiai iš Evangelijos pagal Joną tikybos mokytoja Saulė Raubickaitė mokiniams priminė jų gerų darbų svarbą, o mokyklos direktorius Kęstutis Šaltis kiekvienai klasei įteikė saldžias dovanėles.

 

Informaciją parengė

direktoriaus pavaduotojas ugdymui Mindaugas Malcevičius

socialinė pedagogė Daiva Šuškevičienė