Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Sandoriečių sporto naujienos

 

Šiaulių „Sandoros” progimnazijoje praeitą ketvirtadienį vyko futbolo aikštelės atidarymas. Po smagių Šiaulių savivaldybės ir mūsų mokyklos atstovų varžybų vyko klasių rinktinių futbolo varžybos. Atsitiktinumas ar aukštas, lygus klasių žaidimo pajėgumas lėmė, kad visos rungtynės baigėsi lygiosiomis ir viskas sprendėsi devynių metrų baudinių loterija. Pirmąsias rungtynes žaidė penktokai prieš šeštokus. Čia baudinių loteriją laimėjo penktokai. Septintokų prieš aštuntokus rungtynės 1-1 baudinius realizavo geriau aštuntokai. Dėl trečios vietos septintokų ir šeštokų dvikova baigėsi šeštokų naudai, o dėl pirmos vietos aštuntokus lydėjo sėkmė prieš penktokus 2-1.

Praeitą savaitę mokykloje pasibaigė tradiciniai mokyklos 5-8

klasių šachmatų ir šaškių turnyrai jose geriausiais šachmatininkais tapo Matas Povilaitis, Lukas Jonaitis, Redžinalda Jocaitė ir Karolina Matuzaitė. 1-4 klasių geriausi šachmatininkai: Tadas Žemaičiūnas ir Dovydas Žilinskas. Geriausi šaškininkai: Saulius Dikšas, Matas Povilaitis, Deividas Šidlauskas. Geriausiomis šaškininkėmis tapo Redžinalda Jocaitė, Karolina Matuzaitė ir Edmilė Klibavičiūtė.

Deja, dar 1-4 klasių šaškių medaliai laukia nugalėtojų. Dėl didelės gausos renginių nespėjome sužaisti, pratęsime po atostogų sausį.