Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Julijos pomėgis mušamiesiems garsina „Sandoros“ vardą

 

Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos 2b klasės mokinė Julija Jevtušenkaitė š.m. spalio 30 dieną pokylių namuose „Vasaris“ Panevėžyje vykusiame II-ojo vaikų ir jaunimo talentų konkurso „Aukštaitijos deimantai“ pirmojoje atrankoje pelnė aukščiausią įvertinimą bei pateko į konkurso finalą.

Šiame vaikų ir jaunimo talentų konkurso „Aukštaitijos deimantai“ etape varžėsi vokalistai ir instrumentalistai iš Panevėžio, Kėdainių, Obelių, Kauno, Alytaus, Molėtų, Šiaulių, Jonavos, Linkuvos. Į finalą vertinimo komisija, kurią sudarė: Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė, Asta Pilypaitė, Onutė Žukienė, Gabija Aleknavičiūtė, Rokas Podelis ir Jonas Sikorskis išleido net vienuolika dalyvių.

Konkurse dalyvavusi „Sandoros“ progimnazijos 2b klasės mokinė Julija Jevtušenkaitė komisiją pakerėjo kūrinį atlikdama mušamaisiais. Mažoji sandorietė groti mokosi savu noru su mokytoju Vytautu Mundinu ir lanko muzikos mokyklą, kur lavina balsą.

Tai ne pirmasis Julijos pasiekimas. Dar š.m. birželio 16-23 d. Italijoje Pesaro mieste vykusiame vaikų ir jaunimo tarptautiniame festivalyje „GRAND FESTIVAL 2016“ trečiajame etape Julijos pasirodymas buvo ypatingai sėkmingas. Mergaitė pelnė Antro laipsnio laureatės diplomą.

„Aukštaitijos deimantų“ konkurso finalas vyks lapkričio 20 dieną Panevėžyje, o jo nugalėtojas džiaugsis piniginiu 1000 eurų prizu.

Linkime Julijai didžiausios sėkmės!

Nuotraukas rasite čia :)