Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

„Sandoroje“ patvirtintas pirmas COVID-19 atvejis: izoliuojasi valgyklos personalas

Kreipiuosi į „Sandoros“ progimnazijos bendruomenę,
visoje Lietuvoje augant COVID-19 užsikrėtimų skaičiui, šis virusas neaplenkė ir mūsų progimnazijos. 2020 m. lapkričio 6 d. vakare COVID-19 virusas laboratoriniu tyrimu patvirtintas vienai iš „Sandoros“ progimnazijos valgyklos darbuotojų. Skubėdamas nuraminti informuoju, kad valgyklos darbuotoja, vos tik pajautusi pirmuosius ligos simptomus, jau ketvirtadienį izoliavosi savo namuose, tad viliamės, kad virusas mokykloje toliau neplis.

Laikantis visų nurodymų, nuo pirmadienio saviizoliuojasi visas mūsų mokyklos valgyklos personalas ir tie darbuotojai, kurie su sergančiąja turėjo kontaktų. Tačiau įvertindami tai, kad mokykloje pradinių klasių mokiniai ugdomi kontaktiniu būdu, susitarėme su Šiaulių „Romuvos“ gimnazija – šios mokyklos valgyklos darbuotojos 14 dienų pakeis mūsų mokyklos valgyklos personalą. Tik atkreipiu dėmesį, kad iki 2020 m. lapkričio 20 d. mūsų valgykloje nebus galimybės maisto nusipirkti kasoje – bus maitinami tik mokiniai, kurie iš anksto užsisako maistą ir tie, kuriems priklauso nemokamas maitinimas. Dėl mokinių, kurie maistą pirkdavosi patys, sprendimai bus priimti artimiausiu metu.

Nuo pirmadienio nebus ir vienos anglų kalbos mokytojos – ji penktadienį pasijuto blogai, izoliuojasi namuose, pasidarė testą dėl COVID-19 viruso. Laukiame atsakymo, jei testo atsakymas bus teigiamas, būtinai Jus informuosime.

Šioje situacijoje visų prašau supratingumo, atsakingumo ir susiklausymo. Nuo pirmadienio visi mokiniai, vadovaujantis Vyriausybės nurodymu, mokykloje turėtų dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes. Operacijų vadovų sprendimai, nurodymai dėl kaukių (PUG, 1-4, 5-8 kl.). Nuo 2020 m. lapkričio 9 d. 5-8 kl. mokosi nuotoliniu.

PUG, 1-4 kl. mokiniams, pajautus nors vieną iš virusui COVID-19 būdingų simptomų, rekomenduojame likti namuose. Su mokytojų komanda esame sutarę, kad visi mokytojai, kurie dirba PUG, 1-4 kl. mokiniais kontaktiniu būdu, taikys mišrų mokymo būdą, jei nors vienas mokinys negali dalyvauti pamokoje. Mokytojai visą ugdymo procesą, vykstantį klasėje, transliuos mokiniams į namus. Siekdami užtikrinti kokybišką garso signalą, šiemet, dar rugsėjo mėn., visiems mokytojams nupirkome kokybišką bevielę nuotoliniam darbui reikalingą įrangą.

P. S. 

Jei kyla klausimų… Žinot kaip susisiekti su manim (8 685 27 319) ar pavaduotoju Mindaugu (8 648 47 483).

Linkėdamas ramybės ir sveikatos

„Sandoros“ progimnazijos direktorius

Kęstutis Šaltis