Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

„Sandoros“ batutų festivalis 2018“ – diena, kurią mokiniai prisimins dar ilgai

Visą dieną skaisčiai šviečianti saulė, pilnas kiemas įspūdingų batutų, palapinių miestelis, lauko dušas 31 laipsnių karštyje, gera muzika ir nuostabių bendraklasių būrys. Taip šiemet PUG, 1-4 kl. sandoriečiai praleido priešpaskutinę mokslo metų dieną.

Dieną pradėję palapinių miestelio statybomis, mokiniai jau nekantriai laukė, kada pagaliau bus galima šokti ant didžiulių batutų. „Šlavėjas“, „Burbulai“, „Tropikana“, „Krepšinis“ ir milžiniškos „Supynės“ – tai batutai, kurie nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro nenuilsdami burzgė ir kantriai kentėjo vieną po kito šokančius, krentančius, bėgančius sandoriečius. Pavargę ir sušilę svilinant kone 30-ies laipsnių karštyje, mokinai būriais traukė į šalia batutų ant mokyklos pievos įrengto lauko dušo. Atsigaivinę šilto vandens srove, vaikai skubėjo į palapines, kur pasistiprinę ir vėl šoko ant batutų.

Antroje dienos pusėje į batutų pramogas įsijungė ir vyresnių klasių mokiniai. Vieni išbandė batutų tvirtumą, kiti dalyvavo mokyklos mokinių tarybos organizuojamuose edukaciniuose žaidimuose: piešime ant veidų, arbūzų kilnojimo rungtyse ir kt. Vakarop į „Sandoros“ batutų festivalį 2018“ atvyko ir mokyklos mokinių tėveliai. Ne vienas drąsuolis išbandė „Burbulus“, tačiau daugiausiai emocijų visiems festivalio dalyviams paliko mokytojų ir mokinių tėvelių kova su „Šlavėju“. Pavargusius ir išalkusius „Sandoros“ mokytojų kolektyvas vaišino čia pat ant laužo virta kareiviška koše.

Daugiau festivalio akimirkų – mokyklos „Facebook“ paskyroje.

Mindaugas Malcevičius