Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

„Sandoros“ progimnazija nuotaikingai paminėjo Šv. Pranciškaus Asyžiečio gyvūnų globėjo dieną

 Spalio 4 d. „Sandoros“ progimnazija tradiciškai minėjo Šv. Pranciškaus Asyžiečio gyvūnų globėjo dieną nuotaikingu renginiu – „Mūsų mažieji draugai“.

Nuo ankstau ryto mokyklos koridoriuose skambėjo ne tik vaikų entuziastingas juokas, bet ir jų augintinių skleidžiami garsai. Progimnazijoje svečiavosi ir moksleivių, ir mokyklos vadovybės mylimiausi augintiniai.

Mokiniai su didžiausiu smalsumu domėjosi bendraamžių gyvūnais, dalijosi įdomiausiomis savo augintinių istorijomis, gyvūnų savybėmis bei jų priežiūra. Gyvūnų parodoje dalyvavo ne tik katės, šunys, triušiukai ir kiti tradiciniai augintiniai. Veiklose dalyvavusių mokinių tėvelių ir pačių mokinių akis traukė gana egzotiški gyvūnai, tokie kaip kaip vėžliai, smaugliai, kiti įvairūs ropliai. Iš arti susipažinę su savo bendraklasių augintiniais, PUG, 1–4 kl. mokiniai dalyvavo ir netradicinėse pamokose, integruotose su kultūrine ir menine pažintine veikla.


Pasibaigus pirmai pamokai, į progimnaziją atvyko Šiaulių miesto kinologai. Visi mokyklos mokiniai ir jų mokytojai stebėjo ekstremalų ir kvapą gniaužiantį šunų ir jų dresuotojų pasirodymą – paslėptų narkotinių medžiagų paiešką, užpuoliko sulaikymą ir pan. Mokiniai turėjo galimybę iš arti susipažinti su tarnybinių šunų darbo specifika, kinologų darbo kasdienybe. Drąsesni kalbėjosi su pačiais kinologais, fotografavosi su didžiuliais šunimis.

Grįžę į klases, mokiniai ir likusių pamokų metu savo veiklas integravo su gyvūnėlių tematika: piešė gyvūnus, rašė apie juos tektus, žiūrėjo nufilmuotas savo augintinių juokingiausias išdaigas, atliko kitas veiklas.

Renginio akimirkos: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1699390930073201&id=181268925218750 

Kunigunda Leonaitė ir Mindaugas Malcevičius