Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

„Sandoros“ progimnazija tęsia bendradarbiavimą su KSU Tarptautiniu vaikų universitetu „Alfa“: kviečiame į užsiėmimus

Šiaulių „Sandoros“ progimnazija tęsia bendradarbiavimą su KSU Tarptautiniu vaikų universitetu „Alfa“! Į Vaikų universiteto 2020–2021 m. mokslo metus kviečiame 7-13 metų vaikus. Vaikų universiteto ALFA Šiaulių fakultetas veikia Šiaulių „Sandoros“ progimnazijoje ir kviečia vaikus į inovatyvius užsiėmimus 2 kartus per mėnesį, šeštadieniais (vieno užsiėmimo trukmė – 3 val.).

Jaunųjų studentų laukia interaktyvios ir inovatyvios paskaitos aviacijos, kino ir animacijos, komunikacijos ir žurnalistikos, aviacijos bei kitomis temomis. Praktinius užsiėmimus vaikams veda edukologai, kviestines paskaitas skaitys tiek Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytojai, profesoriai, tiek ir savo sričių profesionalai. Vaikai taip pat vyksta į ekskursijas ir išvažiuojamąsias paskaitas.

Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“ jau kelerius metus sėkmingai veikia daugiau nei 10-yje Lietuvos miestų. Šiauliuose Vaikų universitetą „Alfa“ paskatino kurtis Šiaulių „Sandoros“ progimnazija, kuri siekia sudaryti savo mokiniams inovatyvią ir dinamišką edukacinę aplinką ir atverti prieigą prie pačių įdomiausių užsiėmimų. Vaikų universitetas „Alfa“ taiko ugdymo modelį, pagrįstą tikro universiteto gyvenimu, – tai puiki galimybė vaikams tapti jaunaisiais studentais, susipažinti su įvairiomis mokslo sritimis, „pasimatuoti“ ateities profesijas. Vaikų universitete mokoma lyderystės, savarankiškumo ir atsakingumo, daug dėmesio skiriama komunikacijos ir darbo komandoje gebėjimų ugdymui, gebėjimui naudotis pačiomis naujausiomis technologijomis, kūrybiškumo ir inovatyvumo.

KAM: tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“ Šiaulių „Sandoros“ progimnazijoje skirtas 7-13 metų vaikams.
KADA: artimiausių užsiėmimų tvarkaraštis (po 3 val. 2 kartus per mėnesį, penktadieniai):
2020 m. rugsėjo 19 d. 10:00–13:00 val.
2020 m. spalio 3 d. 10:00–13:00 val.
Programa trunka visus mokslo metus (iki 2021 m. birželio 5 d.)
KUR: Šiaulių „Sandoros“ progimnazija (K. Korsako g. 8, Šiauliai)
REGISTRACIJA: čia.
KAINA: 40-50 EUR per mėn. priklausomai nuo mokėjimo plano. Taikomos nuolaidos 2 ir daugiau
vaikų iš tos pačios šeimos.
KONTAKTAI:
Mob. tel. Nr.: +370 655 44387
El. paštas: alfa@ksu.lt