Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Šiauliams 780-ojo gimtadienio proga – „Sandoros” progimnazijos mokinių dovana

Saulėtą ketvirtadienio popietę Šiaulių miesto centrinė aikštė virto didžiuliu jaukiu aviliu. Jame lyg darbščios bitelės dūzgė mokiniai ir mokytojai iš daugelio miesto ugdymo įstaigų. Švęsdami 780-ąjį Šiaulių miesto gimtadienį, Šiaulių „Sandoros” progimnazijos mokiniai ir juos atlydėję pedagogai dalyvavo lopšelio-darželio „Coliukė” ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus organizuotame plenere „Rudens mozaika 2016”.

Sandoriečiai šiame margame plenere, kuris buvo skirtas ne tik miesto gimtadieniui bet ir Bibliotekų metams paminėti, dalyvavo jau antrą kartą. Padedami mokytojų, katalikiškosios progimnazijos mokiniai sukūrė ir padovanojo savo miestui pačių rankomis sukurtą įspūdingą mozaiką – „Pirmąją knygą”.

“Sukūrėme tokią mozaiką, nes juk kiekviena knyga prasideda nuo raidės…a, b, c… Nuoširdų ačiū tariame Roko mamai Daivai Valiulienei už palaikymą, pagalbą, šypseną ir šaltus ledus po sunkaus darbo”, – dėkojo vaikus atlydėjusi technologijų ir dailės mokytoja Aldona Traškinienė.

Informaciją parengė Lina Šuntaitė-Kruopienė

dsc