Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Šiaulių miesto „Baisiai gražios Morės” nugalėtojai – „Sandoros” progimnazija

Susibūrę it kumštis, sandoriečiai šiemet iš peties padirbėjo ir vasario 24 d. vykusioje Užgavėnių šventėje prie Žaliūkių vėjo malūno laimėjo „Baisiai gražios Morės” rinkimus.

Tačiau „Sandoros” progimnazijos vėliava plazdėjo ne tik ant nugalėtojų scenos – dar iki renginio kulminacijos, prie gausiai blynais ir lašiniais nukrauto mokyklos stalo nusidriekė ilgos eilės. Vieni skubėjo paragauti gardžių mielinių blynų su persikų džemu, kurių išdalinta daugiau kaip du šimtai, kiti gyrė kaimiškus rūkytus lašinius. Ne vieno Užgavėnių dalyvio dėmesį patraukė ir sandoriečių šokiai, linksmos dainos, lydimos akordeono skambėjimo. Mažieji šventės dalyviai galėjo savo jėgas išbandyti mėtydami kamuoliukus į smagaus klouno veidą.

Laimėjus 2017 m. „Baisiai gražios Morės” rinkimus, „Sandoros” progimnazijos Morei atiteko garbė ir pirmai „gultis” ant pagrindinio Užgavėnių laužo.

Pasibaigus šventei ir pasidarius nuotaikingą nugalėtojų nuotrauką, daug darbo ir energijos įdėję mokyklos bendruomenės nariai išsiskirstė į namus, vienas kitam dėkodami už kartu smagiai praleistą laiką.

Ačiū visiems, kurie palaikė sandoriečius, buvo kartu ir nepasididžiuodami ragavo mielinius Užgavėnių blynus!

Informaciją parengė
direktoriaus pav. ugdymui
Mindaugas Malcevičius