Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Šiaulių miesto pradinukai „Sandoroje“ mokėsi pažinti Žemę

Kovo 28 d. „Sandoros“ progimnazijoje vyko Šaulių miesto 3-4 klasių mokinių viktorina „Žemei reikia draugų“, skirta Žemės dienai paminėti. Viktorina  surengta siekiant plėsti ir gilinti mokinių žinias apie gamtą, suteikti praktinės veiklos įgūdžių gyvenamajai aplinkai pažinti ir gražinti, ugdyti mokinių kūrybiškumą ir saviraišką, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Į viktoriną atvyko mokiniai ir jų mokytojos iš Šiaulių jėzuitų mokyklos, VŠĮ „Smalsieji pabiručiai“, „Romuvos“, „Juventos“ ir  Dainų progimnazijų. Prie svečių prisijungė ir  šeimininkai  – „Sandoros“ progimnazijos pradinukai. Visi kartu sudarė septynias komandas ir, keliaudami į veiklų stoteles, varžėsi atlikdami įvairias užduotis.

Viktorinos dalyviams teko išbandyti jėgas protmūšyje, išsiaiškinti, kas maišelyje „gyvena“, pažinti gamtos garsus, spalvas ir formas, patiems prisiliesti prie sėklytės ir žemelės juodosios, pajudėti kartu su linksmaisiais kamuoliukais ir paragauti vaistažolių arbatų. Įveikę visas užduotis, šaunieji mokinukai nusipelnė ne tik padėkų, bet ir ledų. Ne bet kokių – naminių! Mokytojos gamino ledus, vaikai juos skanavo ir kartu stebėjo ledų gaminimo procesą. Buvo gera :)

Daugiau renginio akimirkų – mokyklos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.