Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Šiaulių pradinukai sutarė – Žemei reikia draugų

Šių metų balandžio 11 d. „Sandoros“ progimnazijoje vyko viktorina „Žemei reikia draugų“. Joje dalyvavo 3-4 klasių mokiniai ir juos atlydėję mokytojai iš Šiaulių Jovaro, Gytarių, Dainų ir „Romuvos“ progimnazijų bei  Šiaulių jėzuitų ir VšĮ ,,Smalsieji pabiručiai“ mokyklų.

„Sandoros“ progimnazijos svečius pasveikino direktoriaus pavaduotojas ugdymui Mindaugas Malcevičius ir 3 a klasės mokinė Augustė Plepytė, atlikusi užburiantį kūrinį fleita. Taip pat mūsų mokyklos šokėjos svečius pakerėjo nuostabiu „Fėjos“ šokiu.

Malonų ir jaukų pasveikinimą užbaigė 3b klasės mokinė Julija Javtušenkaitė, kuri nustebino mokyklos svečius, atlikusi linksmą bei energingą muzikinį kūrinį būgnais. Po įspūdingo pasveikinimo, mokyklos svečiai (3-4 klasių mokiniai) buvo kviečiami į „kelionę“, kurioje reikėjo įveikti aštuonių stotelių užduotis. Viktoriną organizavo ir ją vedė priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokytojos. Pasibaigus įsimintinai „kelionei“, visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir  padėkos raštais.

Daugiau renginio akimirkų čia.