Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Šiauliuose dešimtus metus pinta vaikų ir jaunimo giesmių pynė

Gegužės 12-osios rytą Šiaulių Švenčiausios Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia jau dešimtus metus skambėjo nuo kelių šimtų vaikų ir jaunimo giesmių Marijai. Šv. Mišias aukojęs Šiaulių Vyskupas Eugenijus Bartulis laimino gausiai susirinkusius choristus ir kvietė gyvenimo kelyje naviguoti ne išmaniosiomis technologijomis, o skaitant Šventąjį Raštą.

Būrys talkininkų ir išskirtinė atmosfera

Šiaulių “Sandoros” progimnazijos ir Šiaulių vyskupijos jaunimo centro organizuojamas vaikų ir jaunimo giesmių festivalis “Giesmių pynė Marijai” į jubiliejinį renginį šiemet sukvietė daugiau kaip 30-imt chorų ir atlikėjų iš visos Šiaulių apskrities. Šiaulių Vyskupo Eugenijaus Bartulio ir maždaug šešių šimtų choristų maldos bei giesmės bažnyčioje sukūrė išskirtinę atmosferą.

 

Po šv. Mišių iš bažnyčios niekas neskubėjo, nes toliau giesmių pynę Marijai pynė mažiausi choristai – Šiaulių miesto ir apskrities darželinukai, ikimokyklinukai. Vaikų ir jaunimo giesmės bažnyčios skliautus drebino iki pietų.

Organizuojant festivalį, šiemet talkino nemažas būrys savanorių sandoriečių, kurie atvykusius svečius vaišino bandelėmis, gira, kiekvienam atvykusiam darė jubiliejinius festivalio ženkliukus. Prie gražaus renginio organizavimo ne pirmus metus prisideda ir rėmėjai – Šiaulių “Gubernija”, festivalyje dalyvavęs Lietuvos Respublikos Seimo narys Valerijus Simulik ir Tytuvėnų švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčios klebonas Rimantas Žaromskis.


 

Oficialus tinklalapis: http://www.gpm.sandora.eu/