Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

„Šok į tėvų klumpes“: nuo saulės modulių gamyklos iki botanikos sodo

Birželio 1 dieną įvyko visuotinė atvirų durų diena tėvelių darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Kaip ir kasmet, šioje gražioje iniciatyvoje dalyvavo Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos 5-8 kl. mokiniai. Iškeitę per mokslo metus pabodusius mokyklinius suolus į autobuso sėdynes, sandoriečiai išsivažinėjo po įvairias Šiaulių miesto įstaigas.

Progimnazijos mokinių profesinio orientavimo mokytojų, klasių auklėtojų bendromis pastangomis mokiniams buvo pasiūlyta galimybė apsilankyti septyniose Šiaulių miesto įmonėse. Vieni 5-okai apsilankė Šiaulių botanikos sode, kur susipažino su botaniko specialybe, kiti vyko į UAB „Aroka“, gaminančią aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino saulės modulius Lietuvos bei užsienio rinkoms. Apsilankymas šioje saulės modulius gaminančioje įmonėje sandoriečiams buvo išskirtinis dar ir todėl, kad ši įmonė mokiniams savo cecho duris atvėrė pirmą kartą.

Ne ką mažiau įspūdžių paliko ir kitų klasių vizitai į tėvų darbovietes. 6-okai su automechaniko, vadybininko specialybėmis susipažino autoservise „Ertona“, žurnalistinio darbo ypatybes pamatė Šiaulių regionio žiniasklaidos grupėje Etaplius.lt. 7-okai Šiaulių apskrities P. Višinskio viešojoje bibliotekoje „matavosi“ bibliotekininko specialybę, o UAB „Putokšnis“ stebėjo specialistų, gaminančių  aukštos kokybės ruošiniuis mineraliniam vandeniui, gazuotiems ir negazuotiems nealkoholiniams gėrimams, darbą.

Vyriausi sandoriečiai gilinosi į reklamos versto subtilybes. 8-okai lankėsi UAB „Reklamos diktatorius“, kur iš arti pamatė, kaip dirba įvairios reklamos kūrėjai. Pamačius, koks sudėtingas, bet kartu įdomus skirtingų specialybių atstovų gyvenimas, belieka tikėtis, kad visi mokiniai teisingai pasirinks savo specialybę.

Daugiau dienos tėvelių darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“ akimirkų – mokyklos „Facebook“ paskyroje.