Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Spalio 2-ąją mokiniai aktyviai pažino savo gimtąjį kraštą

Spalio mėn. pirmą savaitę visi „Sandoros“ progimnazijos mokiniai išsibarstė po įvairius Šiaulių ir tolimesnių rajono lankytinus objektus. Mokykloje spalio 2 d.  paskelbta aktyvaus pažinimo ugdymo diena.

Iškeitę įprastas pamokas į kitas ugdomąsias veiklas, mokiniai, lydimi klasių vadovų ir kitų mokytojų, išvyko plėsti savo žinių ir potyrių akiratį. Mažiausieji, priešmokyklinukai, vyko į Kelmę, kur žaidė nuotykių parke ir žiūrėjo spektaklį, kiti išvyko į Šiaulių rajoną, Gruzdžių seniūniją, kur aplankė Neverdauskų alpakų ūkį. Kelmės mieste lankėsi ir pirmokai, kurie, kaip ir priešmokyklinukai, žiūrėjo spektaklį. Šalia Šiaulių įsikūręs alpakų ūkis sudomino ir 2b klasės mokinius, o jų bendraamžiai, 2a kl. mokiniai, išvyko į veislinių paukščių ir naminių gyvūnų zoologijos sodą „Raiba plunksna“. Visi trečiokai išvyko į tolimesnę kelionę – aplankė pajūryje veikiančią ornitologijos stotį, Ventės rage susipažino su paukščių žiedavimo technika. Ketvirtokai dalyvavo edukacijoje „Devyni amatai – dešimtas badas“, kuri juos nubloškė į Baisogalos seniūnijoje esantį Pakirkšnio kaimą.

Vyresniųjų sandoriečių ugdymo dienos kelionių maršrutas irgi įvairus. Penktokai liko gimtajame mieste ir dalyvavo Šiaulių fotografijos muziejaus parodoje „Šviesos laboratorija“, šeštokų maršrutas nusidriekė į Trakus, septintokai pasuko į Druskininkų kurortą, o aštuntokai išvyko į sostinę Vilnių.

Daugiau kelionių, ugdymo dienos įspūdžių – mokyklos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.