Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Svarbi informacija dėl pradinių klasių grįžimo į kontaktinį ugdymą

Mokyklai priartėjus prie procesų, susijusių su ankstesniu pradinukų grįžimu į kontaktinį ugdymą (testavimas mokyklos bendruomenės jau buvo suplanuotas šį savaitgalį), šiandien Vyriausybėje priimtas sprendimas didžiosios dalies šalies savivaldybių pradinukus nuo ateinančio pirmadienio (2021 m. kovo 22 d.) sugrąžinti į mokyklas. Tad visi pasirengiamieji darbai, susiję su testavimu, stabdomi – jau pirmadienį mokinius, kurie norės grįžti į kontaktinį ugdymą, mokykla priims.

Asmens duomenys, mokinių tėvelių pateikti mokyklos skelbtoje anketoje, bus sunaikinti vadovaujantis galiojančiais teisės aktais. Kol kas dar laukiame oficialių teisės aktų, tačiau nekantraujančius informuojame, kad nuo 2021 m. kovo 22 d. į mokyklą atvykti galės visi 1-4 kl. mokiniai, kurie neserga, yra pasiilgę gyvo mokymosi.

Tie, kurie norės dar likti namuose, irgi turės tokią galimybę – mokykla ir toliau taikys jau išbandytą ir puikiai veikiančią mišraus ugdymo(si) praktiką. Daugiau informacijos – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengtame pranešime.

Informacija papildyta 2021 m. kovo 19 d.

Atlikus pirmines apklausas, kiek mokinių nuo pirmadienio grįš į mokyklą, priimtas sprendimas, kad 2021 m. kovo 22 d. į mokyklą pradinukai grįš tomis pačiomis sąlygomis, kaip buvo organizuojamas ugdymas iki karantino paskelbimo (srautų ribojimai, pamokų laikas, saugumo priemonės, valgykla ir pan.).

Detalesnę informaciją, jei tėveliai turės klausimų, suteiks klasių vadovai.