Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Svarbi informacija mokinių tėveliams, kurie nuo 2021 m. kovo 1 d. planuoja teikti prašymus dėl mokinių priėmimo į 1-as ir 5-as klases

Nuo 2021 m. kovo 1 d. (pirmadienio), 8.00 val., pradedamas mokinių priėmimas į naujai formuojamas 1-as ir 5-as klases, mokslus pradėsiančias 2021 m. rugsėjo 1 d. Svarbiausia informacija apie priėmimo tvarkas, prašymų formos patalpinta mokyklos internetinėje svetainėje.

Tačiau šiemet Lietuvoje pratęsus karantiną, yra keletas svarbių pasikeitimų, apie kuriuos mokinių tėveliai privalo žinoti:

  1. Dėl Jūsų patogumo ir laikantis karantino apribojimų, labai rekomenduojame pasinaudoti el. parašo teikiamais privalumais ir visus priėmimo dokumentus mokyklai siųsti pasirašytus galiojančiu el. parašu. Pasirašyti dokumentus elektroniniu parašu galima čia arba čia. Pasitikrinti, ar pasirašytas dokumentas yra galiojantis, ar nėra kokių kitų techninių nesklandumų, galima čia. El. parašu pasirašytus dokumentus reikia siųsti į mokyklos el. paštą: info@sandora.eu.
  2. Jeigu pasinaudoti el. parašo teikiamomis galimybėmis negalite ir vienintelis būdas pateikti mokyklai prašymą – tik atvykus į mokyklą gyvai, tai bus galima padaryti 2021 m. kovo 1 d., nuo 8.00 val. Atvykti reikėtų prie mokyklos pagrindinio įėjimo (instrukciją rasite ant durų) bus galima užpildyti prašymą ir pateikti visus kitus su mokinių priėmimu susijusius dokumentus. Tik atkreiptinas dėmesys, kad kontaktiniu būdu prašymų įforminimas vyksta kur kas lėčiau, nei siunčiant dokumentus el. būdu. Remiantis ankstesnių metų praktika, matome, kad kontaktiniu būdu pateikę prašymus mokinių tėveliai dažniausiai nebepretenduoja į laisvas vietas, kurias vos per kelias minutes užima mokinių tėvelių prašymai, atsiųsti pasirašytu galiojančiu el. parašu.
  3. Mokinių, kurie šiuo metu mokosi mūsų progimnazijoje ir ketina tęsti mokymą(si) pagal aukštesniojo lygmens bendrojo ugdymo programą, tėveliai prašymus gali pateikti keliais būdais: 1) vadovaujasi bendra priėmimo tvarka, aprašyta 1-2 punktuose; 2) jei vaikai šiuo metu atvyksta į mokyklą, tėveliai pasirašytus dokumentus per vaiką gali perduoti klasės mokytojai; 3) su klasės auklėtoja sutarti kitą saugų ir visiems priimtiną būdą iki 2021 m. balandžio 15 d. mokyklai pateikti visus reikiamus dokumentus, nurodytus naujų klasių formavimo tvarkose.

Perskaitėte šį pranešimą, bet vis tiek liko neatsakytų klausimų?

Susisiekite :)