Sandoros progimnazija | nuotolinis mokymas | Sandora.eu

Trečioji respublikinė konferencija „Išmanioji mokykla… Kokia ji?”

Jau treti metai „Sandoros“ progimnazijoje  vyksta  skirtingų gebėjimų mokinių respublikinės konferencijos- kūrybiškumo dirbtuvės. Šiais metais konferencija buvo pavadinta „Išmanioji mokykla…Kokia ji?”. 

Visi konferencijos dalyviai pagal spalvas buvo suskirstyti į penkias grupes. Tada grupės keliavo į penkias skirtingas stoteles, kuriose turėjo atlikti įvairias užduotis.

Pirmojoje stotelėje mokiniai su mokytoja Margarita Užuotiene pristatė savo parengtus pranešimus. Stotelėje „Šviesos ir spalvų pasaulis“ vaikai sausuoju vėlimo būdu gamino darbelius (mokytoja Lina Vičkutė). Trečiojoje stotelėje mokinius pasitiko „ Muzikos ritmai“.
Naujų dainų juos mokė mokytoja Daiva Jukniene. „Šokio sūkurys“ – ketvirtoji stotelė, kurioje su mokytoja Milda Rimkuviene miklino kojas mokydamiesi naujų šokių. Penktojoje stotelėje mokiniai dalyvavo savivertės didinimo užsiėmime „Aš esu ypatingas“, mokėsi sakyti komplimentus (psichologė Justina ir soc. pedagogė Daiva).

Konferencija sulaukė didelio susidomėjimo. Dalyvavo 51 mokinys ir 30 pedagogų. Pedagogai, atlydėję savo mokinius, dalyvavo skaitmeninių mokymo(si) priemonių naudojimo ugdyme švietimo konsultanto, mokyklos  pavaduotojo ugdymui Mindaugo Malcevičiaus seminare „Informacinės technologijos šiuolaikinėje mokykloje: galimybės, pavojai, iššūkiai“.

Visi konferencijos dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.